امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

از یک چمدان به قفسه لباس

 تصور کنید شما یک روز کامل را در سفر بوده اید و یا حتی برای رسیدن به مقصد، هواپیمای خود را عوض کرده اید، به هر حال در نهایت با استفاده از خدمات اتومبیل فرودگاه جا به جا شده و وارد هتل خود می‌شوید. مطمئناً شما خسته‌اید، اما باید کمی لباس پیدا کنید تا از این کلافه گی در بیایید.

در ShelfPack چمدان بخشی از قفسه است. فقط زیپ چمدان را باز کرده، بالا بکشید و کار تمام است! چمدان به قفسه لباس‌ها تبدیل می‌شود.

این کار به این معنی نیست که امکان بسته‌بندی و مرتب کردن لباس ها برای شما وجود نداشته باشد. در هر طرف چمدان یک میله قرار دارد که با بالا کشیدن آنها چمدان به یک میز آرایش تبدیل خواهد شد. پس، وقتی در خانه چمدانتان را می بندید، فقط مطمئن شوید که لباس های خود را به طور مناسب چیده اید، در این شرایط اقامت در هتل بسیار ساده‌تر خواهد بود. منظورم این است که ترجیح می‌دهید کنار استخر در حال نوشیدن یک کوکتل باشید یا به جای آن ساعت ها چمدانتان را به دنبال لباس شنا بگردید؟

چمدان ShelfPack از چهار طبقه تشکیل شده است و ظرفیت ذخیره‌سازی آن ۷۰۰۰ اینچ مکعب است.

درست است که فناوری چمدان ShelfPack به اندازه چمدان هوشمند Andiamo که مجهز به پورت های USB و پاور بانک قابل جداشدن و یا چمدان GeoTrackR سامسونایت که با تکنولوژی LugLoc ساخته شده است و به شما اجازه می دهد تا چمدانتان را در صورت گم کردن به راحتی پیدا کنید، نیست؛اما هنوز هم بسیار مناسب است و داشتن آن بسیار توصیه می شود. البته باید به شما هشدار بدهیم که وب سایت ShelfPack قیمت این چمدان را ۳۴۹ دلار اعلام کرده است.

این قیمت برای یک چمدان نسبتاً زیاد است و قیمت آن از چند چمدان فانتزی دیگری که شما می توانید این روزها خریداری کنید خیلی دور نیست.

با این حال ، اگر قیمت برایتان مهم نباشد، خرید این چمدان یک گام مثبت برای سفر است. خوشبختانه، شما مجبور نیستید برای اینکه بتوانید دستان خود را بر روی یکی از این چمدان ها بگذارید، صبر کنید تا هر گونه کمپینی به پایان برسد. فروش چمدان های ShelfPack از حدود چند ماه پیش آغاز شده است. پس اگر شما الان سفارش دهید، تا چند هفته دیگر، قبل از این که سفر بزرگ بعدی تان اتفاق بیفتد، به در خانه شما می‌رسد.

پست قبلی 11 انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند
پست بعدی استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید