امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

کیف لباس ( Garment bag )
کیف لباس ( Garment bag ) یا کیف کت و شلوار ( Suit Bag ) از موادی انعطاف‌پذیر ساخته شده اند و معمولا برای راحتی در حمل و نقل کت و شلوار یا به طور کلی لباس استفاده می‌شوند. می توان کیف لباس ( Garment bag ) یا کیف کت و شلوار ( Suit Bag ) را داخل چمدان یا بر روی دسته چمدان قرار داد و در اتاق هتل یا استراحتگاه داخل کمد لباس آویزان کرد.
کیف لباس ( Garment bag ) یا کیف کت و شلوار ( Suit Bag ) می‌توانند با مواد مختلفی تولید شوند از جمله: پارچه، چرم، پلاستیک، و …
ساده‌ترین مدل‌ های کیف لباس ( Garment bag ) یا کیف کت و شلوار ( Suit Bag ) معمولا یک زیپ در وسط دارند که از بالا به پایین باز می‌شود. برخی از این مدل‌ها ممکن است دارای یک بند برای نگه داشتن کیف بر روی شانه باشند و اغلب آنها، یک یا دو دسته برای نگه داشتن در دست دارند. در بعضی مواقع این کیف ها می توانند چند چوب‌ لباسی را که همزمان پر از لباس است را نگه دارند. یک کیف لباس ( Garment bag ) ممکن است جدا از محفظه اصلی برای لباس ها چند جیب داخلی و خارجی نیز داشته باشد که تمام نیاز های شخص را از داشتن یک کیف کامل برطرف می کند.
کیف لباس ( Garment bag )  از لباس در مقابل گرد و غبار، کثیفی و بوی بد محافظت می‌کند.
کیف های لباس، لباس ها را چه در حال سفر و چه در حالت آویزان در کمد در شرایط خوبی نگه می دارند. استفاده از این کیف ها بیشتر برای افرادی توصیه می شود که مدام در حال سفرهای کاری هستند و همیشه باید لباس های اتو کشیده و رسمی بر تن داشته باشند. برخی از کیف های لباس یک کادر شیشه ای دارند که اجازه بررسی محتویات کیف را می‌دهد.

پست قبلی مسنجر بگ ( Messenger Bag )
پست بعدی اسلینگ بگ ( Sling Bag )

دیدگاهتان را بنویسید