امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

کیف توالت

کیف توالت ( Toiletry Bag ) که کیت لوازم آرایشی، جعبه دوا، کیت حمام، کیف اسفنجی، کیف های توالت، کیت توالت، کیت بهداشتی بدن، کیت سفر، کیسه شستشو یا بسته مرطوب نیز نامیده می شود، یک کیف قابل حمل است که معمولاً بصورت زیپی می باشد و دارای محفظه هایی برای لوازم بهداشتی و لوازم آرایشی مانند مسواک و خمیر دندان، نخ دندان، پنبه، دئودورانت، کلیپرز ناخن، موچین، صابون، قلم مو، تامپون ها و لوازم و موارد مشابه  دارد. در  سفر  و در شرایط دیگری که قفسه ها و کمدهای دائمی برای قر ار دادن لوازم بهداشتی و لوازم آرایشی در دسترس نیست، استفاده از کیف های توالت ( Toiletry Bags ) بسیار کاربردی و مناسب می باشند.

تویلتری بگ ها ( Toiletry Bags ) به شما کمک می کنند انواع لوازم آرایشی، بهداشتی و وسایل کوچک شخصی تان را در محفظه های جدا به ترتیب جای دهید و به راحتی در حمام و دستشویی هتل یا محل اقامتتان آن  ها را آویزان کنید.

تویلتری بگ های ( Toiletry Bags ) اولیه که حالت ساده تری داشتند و محفظه های زیادی نداشتند ابتدا در زمان جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم به طور گسترده ای شناخته شدند، زمانی که ارتش ایالات متحده برای سربازان خود از آنها استفاده می کرد.

پست قبلی نرخ عوارض خروج از کشور
پست بعدی کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ

دیدگاهتان را بنویسید