امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

بعد از یک پرواز طولانی، آخرین کاری که شما می خواهید انجام دهید این است که ده قطعه چمدان را از یک چرخ و فلک چمدان بیرون بیاورید تا بررسی کنید و ببینید کدام یک از آن ها برای شما است. روش های بسیاری برای شناسایی چمدان وجود دارد، از خرید چمدان های تزئینی گرفته تا چسباندن برچسب ها و علامت های سفارشی. با این حال، حتی با اقدامات احتیاطی، چمدان ها ممکن است گم شوند، بنابراین همیشه مراحل زیر را در نظر بگیرید تا در صورت گم کردن چمدان خود، آن را آسان تر پیدا کنید.

تزئین چمدان

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۱- از بند کیف یا کمربند روشن استفاده کنید. بند کیف یا کمربند را می توانید در هر فروشگاهی خریداری کنید. یکی را انتخاب کنید با رنگ بسیار روشن که از فاصله دور به راحتی قابل مشاهده باشد. بعد از بستن چمدان آن را به دور چمدان خود ببندید تا چمدان شما به آسانی قابل شناسایی باشد.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۲- چمدان های خود را با برچسب ها تزئین کنید. چند برچسب را از یک فروشگاه خریداری نمایید و از آن ها برای تزئین چمدان خود استفاده کنید. به دنبال برچسب های رنگارنگ یا  براق باشید تا چمدان شما به طور واضحی قابل توجه باشد.

در صورت داشتن بچه، انجام این کار می تواند بسیار مفید و عالی باشد. آن ها از روند تزئین چمدان خود لذت می برند و سفر نیز راحت تر خواهد شد.

شما می توانید برچسب نام بخرید و از آن ها برای نوشتن نام خود بر روی چمدان استفاده کنید، بنابراین در صورت گم شدن چمدان در سفر، می تواند به شناسایی آن کمک کند.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۳- چمدان خود را با نوارهای رنگی تزئین کنید. نوار رنگی، نوار باریکی از پارچه است که برای تزئین استفاده می شود. شما می توانید نوارهای رنگی را به صورت آنلاین یا از یک فروشگاه های صنایع دستی محلی خریداری نمایید. نوار رنگی را در اطراف چمدان خود در الگوهای جالب مانند الگوهای صلیب، متقاطع، در امتداد یا روی چمدان خود بچسبانید تا بیشتر به چشم بیایند.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۴- استفاده از کراوات یا روبان. کنار یک فروشگاه تزئینی توقف کنید و چند روبان یا پارچه تزئینی انتخاب کنید. روبان یا کروات را می توانید به چمدان بدوزید و یا می توانید آن ها را دور زیپ ها و دسته ها ببندید. این امر می تواند برای متمایز کردن چمدان شما بسیار مفید و کاربردی باشد.

اگر پارچه یا روبان با رنگ روشن تری انتخاب نمایید، این امر می تواند یک انتخاب عالی باشد زیرا چمدان بسیار بیشتر قابل توجه است.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۵- یک دستبند بلک لایت یا نئونی را به دسته چمدان وصل کنید. بسیاری از فروشگاه های جواهرات، به ویژه فروشگاه های لوازم تزئینی، دستبندهای بلک لایت یا نئونی روشن برای فروش دارند. می توانید دستبند را به دسته چمدان خود وصل کنید و آن را در یک فرودگاه شلوغ به آسانی پیدا کنید.

دستبندی را انتخاب کنید که بتواند محکم در اطراف چمدان شما بسته شود، زیرا این کار باعث جلوگیری از  کنده شدن آن می شود. مثلاً دستبند پارچه ای  یا لاستیکی را انتخاب کنید. دستبندهای چرمی قدیمی می توانند در اینجا عالی عمل کنند.

اگر چندین دستبند با رنگ روشن به هرکدام از دسته های چمدان ببندید، این واقعاً می تواند به متمایز بودن چمدان شما کمک کند.

با استفاده از برچسب ها و وصله ها

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۱- برچسب های شخصی با رنگ روشن و قابل توجه انتخاب کنید. شما می توانید برچسب های شخصی را بصورت آنلاین یا از برخی فروشگاه های کیف و چمدان خریداری کنید. به دنبال برچسب هایی باشید که کمی منحصر به فرد تر و قابل توجه تر باشند. یک برچسب با رنگ روشن و یا یک طرح منحصر به فرد، واقعاً می تواند چمدان شما را از دیگر چمدان ها متمایز کند.

به طور کلی، به سمت برچسب های چمدان بزرگتر نیز بروید، زیرا دیدن آن ها  بسیار ساده تر خواهد بود.

همچنین می توانید برچسب های جدیدی را امتحان کنید. برچسب جدید می تواند برچسب شخصی سازی شده با نام یا نام های اولیه شما باشد. شما همچنین می توانید به دنبال یک برچسب خنده دار، مانند برچسب به صورت شکلک باشید. هر چیزی که کمی غیرمعمول یا عجیب باشد می تواند چمدان شما را بیشتر متمایز کند.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۲- چمدان و ساک های خود را با تکه های منحصر به فرد شخصی کنید. می توانید تکه هایی را  از فروشگاه های صنایع دستی یا به صورت آنلاین خریداری کرده و سپس آن ها را بر روی چمدان خود بچسبانید. انواع تکه های منحصر به فرد از جمله وصله ای با مشخصات اولیه شما باعث می شود تا چمدان شما به راحتی قابل تمایز باشد.

می توانید از تکه هایی استفاده کنید که منعکس کننده سلیقه و سبک زندگی شخصی شما باشد. به عنوان مثال، اگر اسب سوار هستید، شکل هایی از  اسب را  بر روی چمدان خود بچسبانید.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۳- به دنبال بند یا طناب کشی بگردید. بند یا طناب کشی اغلب در فروشگاه های فروخته می شود. می توانید از یک مورد برای اتصال یک تکه کاغذ چند لایه به همراه نوشتن اطلاعات شخصی خود در آن استفاده کنید. به این ترتیب، نه تنها طناب کشی و یا بند، چمدان و ساک شما را قابل توجه تر می کند، بلکه در صورت گم شدن چمدان نیز می توانند کمک کننده باشد.

جلوگیری از ضرر

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۱- یک کپی از برنامه سفر خود را در چمدان قرار دهید. اگر چمدانتان گم شد، داشتن نسخه ای از برنامه سفر در داخل چمدان می تواند به کمک شما بیاید. کارکنان فرودگاه می توانند بدانند که چمدان شما به مقصد اشتباهی آماده است.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۲- از چمدان های خود و محتویات داخل آن ها عکاسی کنید. حتماً از همه چیز موجود در چمدان خود عکس بگیرید. ممکن است لازم باشد که عکس محتویات چمدان خود را به کارکنان فرودگاه نشان بدهید تا به آن ها کمک کنید تا در صورت گم شدن آن را پیدا کنند.

چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟

۳- اطمینان حاصل کنید که چمدان شما دارای برچسب مشخصات در داخل و بیرون است. برچسب مشخصات را بیرون از چمدان خود طوری نصب کنید که بطور واضحی دیده شود، اما حتماً برچسب های شناسایی را در داخل چمدان نیز قرار بدهید. در صورت از بین رفتن و یا کنده شدن برچسب مشخصات بیرونی ، داشتن نسخه پشتیبان در داخل می تواند به شما کمک کند تا چمدان خود را پیدا کنید.

سایر مطالب نحوه خرید یک چمدان » نحوه تهیه کوله پشتی برای کمپینگ » چگونه برای یک سفر کمپینگی آماده شویم؟ » نحوه حمل یک کوله پشتی سنگین » چگونه کوله پشتی خود را برای سفر آماده کنیم؟ » نحوه سازماندهی یک کیف پول » تمیز کردن کیف پول چرم » چگونه کیف پول خود را مرتب کنیم؟ » آموزش تهیه چک لیست برای بستن چمدان » چگونه چمدان گمشده را پیدا کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ردیابی کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ایمن نگه داریم » نحوه تنظیم مجدد قفل چمدان » انتخاب چمدان مناسب برای سفر » سؤالات متداول در مورد انواع مختلف کوله پشتی » مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟ » بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟ » مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید » چمدان سخت (Hardside) در مقابل چمدان نرم (Softside) کدام یک بهتر است؟ » راهنمایی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ » میلیون ها زائر شیعه برای مراسم اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند » بررسی و رتبه بندی برند دلسی پاریس » بادوام ترین برندهای چمدان » محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟ » مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹ » انتخاب کوله پشتی مدرسه » نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه » خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت » بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر » آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ » خرید کوله پشتی برای پیاده روی و کمپینگ » جا کلیدی ( Key Case ) » ساک مسافرتی ( Duffel Bag ) » اسلینگ بگ ( Sling Bag ) » کیف لباس ( Garment bag ) » مسنجر بگ ( Messenger Bag ) » کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ » کیف توالت ( Toiletry Bag ) » نرخ عوارض خروج از کشور » پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت اینترنتی » استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت » ShelfPack در عرض چند ثانیه از یک چمدان به قفسه لباس تبدیل می‌شود » ۱۱ انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند » اطلاعات جالب درباره چمدان، کیف شانه ای و کوله پشتی » نگاهی به انواع مختلف چرم » چمدان نرم ( Soft ) یا چمدان سخت ( Hard ) » هنگام گم کردن چمدان در فرودگاه چه باید کرد؟ » با ۲۰ مورد از بهترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید » شرایط دریافت ارز مسافرتی » کریستیانو رونالدو سفیر آمریکن توریستر » قفل TSA چیست؟ » چمدان HYPERGLIDE دلسی » راهنمایی درباره سایز چمدان ها »
برچسب ها:
پست قبلی نحوه خرید یک چمدان

دیدگاهتان را بنویسید