امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(4 votes)

چمدان HYPERGLIDE دلسی

دلسی  نام تجاری مشهور  چمدان با بیش از ۷۰ سال نوآوری، کیفیت بی نظیر و طراحی زیبا، تازه ترین مجموعه خود را نمایش داده است.  چمدان HYPERGLIDE برای مسافرت های تجاری و مسافرت های تفریحی طراحی شده است که می خواهد کم جا، سبک وزن و با دوام باشد تا بتواند در هر مکانی استفاده شود.

چمدان HYPERGLIDE دلسی  پاسخ نهایی برای مسافرت های مکرر است، برای مسافرانی  که می دانند چه چیزی می خواهند و به چه لوازمی در سفر احتیاج دارند. این چمدان به عنوان حداکثر حفاظت با حداقل وزن شناخته می شود که برای حرفه ای های کسب و کار یک مزیت به شمار می آید. چمدان HYPERGLIDE دلسی در برابر پروازهای مکرر مقاوم و شیک باقی می ماند. چمدان انعطاف پذیر  HYPERGLIDE دلسی  که در دسته چمدان نرم ( Soft Side ) قرار می گیرد می تواند در سخت ترین سفر ها و حمل و نقل ها برای خانواده ها سالم باقی بماند. برای اطمینان از اینکه وزن چمدان مسافران از استاندارد ها تجاوز نمی کند، چمدان HYPERGLIDE مجهز به شاخص اضافه وزن دلسی است و مسافران را هنگامی که وزن چمدان از حد ۵۰ پوند عبور می کند، مطلع می سازد.

چنین باید گفت که چمدان HYPERGLIDE دلسی به مسافران اجازه می دهد همه چیز  مورد نیاز برای یک مکان یا یک اتاق را یک جا داشته باشند. جیب های زیپ دار برای اسناد و مدارک مسافرتی به جیب های داخلی و بیرونی تقسیم بندی شده اند. محفظه برای لوازم آرایشی و بهداشتی، جواهرات و دیگر مواردی که در یک اتاق خواب یا حمام آویزان می شوند، باعث شده است که نگه داشتن وسایل راحت و راحت تر  باشد.

چمدان دلسی 05

راحتی و تحرک چیزی است که باید درباره چمدان HYPERGLIDE دلسی بدانید. چرخ ها دارای هسته خنک کننده و چگالی بالا هستند که از دولایه تشکیل شده اند. لایه لاستیکی داخلی  برای دوام و لایه نرم بیرونی لاستیکی برای پایبندی به زمین و حرکت صاف و بی صدا. دلسی همچنین یک دسته تلسکوپی نرم لمسی را برای تحرک مطلوب که احساس خوبی دارد به چمدان اضافه کرده است.

این چمدان از مجموعه شش تکه جانبی بهره می برد. که یکی از آنها برای لباس های رسمی طراحی شده است. چمدان HYPERGLIDE دلسی  با استفاده از استانداردهای حمل و نقل  و خصوصاً برای مسافرت هوایی طراحی شده است.

دلسی ( DELSEY ) یک شرکت فرانسوی و خالق چمدان از سال ۱۹۴۶ تا کنون است. برای بیش از ۷۰ سال دلسی ( DELSEY ) محصولاتی را برای مصرف کننده ارائه می دهد که با کیفیت و طراحی زیبا همراه است. دلسی باعث ایجاد محصولی هوشمندانه برای همراهی مسافران شده است که با انواع سفرها، هم تجاری  و هم تفریحی، سازگار است. قدرت دلسی  بر مبنای تخصص و نوآوری های متعددش است که توانسته جوایز مهم و بسیاری در دنیا از آن خود کند. دلسی محصولاتی را تولید می کند که منجر به شخصیت دادن به هر یک از مصرف کنندگانش می شود. امروز دلسی ( DELSEY ) در پنج قاره و در بیش از ۱۱۰ کشور حضور دارد. هر ۱۰ ثانیه یکی از محصولات دلسی ( DELSEY ) در جهان  به فروش می رسد.

پست قبلی راهنمایی درباره سایز چمدان ها
پست بعدی قفل TSA چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید