امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹

مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که اکثر مردم فکر می کنند برندهای چمدان اصولاً یکسان هستند و فرقی با هم ندارند. دنبال هر برندی که آن ها را جلب کند می روند. وارد فروشگاه می شوند و هر سال یک چمدان جدید از یک برند جدید می خرند.

اما آیا می دانستید که با پرداخت کمی پول بیشتر می توانید چیزی را که دوام و عمر آن دهه ها طول می کشد را دریافت کنید؟ برخی از برند ها روی دوام تمرکز می کنند، اما بسیاری از آن ها فقط روی قیمت تمرکز می کنند و این دسته از مواردی هستند که بعد از اولین سفر داغون می شوند.

اگر می خواهید یک خرید هوشمندانه انجام دهید، باید یاد بگیرید که کدام یک از برندهای چمدان مورد اعتماد هستند و کدام یک از آنها فریب می دهند.

در این مقاله، ما بهترین برندهای های چمدان را در سال ۲۰۱۹ میلادی با هم مقایسه خواهیم کرد و امتیاز آن ها را به شما نشان می دهیم.

ما ۱۶ برند چمدان مختلف را مرور کردیم و آنها را در مقیاس ۱۰۰ امتیازی ارزیابی کردیم. هر امتیاز با اضافه شدن امتیاز در شش گروه کیفیت، بررسی، ویژگی ها، طراحی، ضمانت و قیمت محاسبه می شود.

مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹

۱. بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) 92 امتیاز

بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) 92 امتیاز

چمدان بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley )  یکی از گران ترین گزینه های موجود در بازار است. چمدان های این برند در دراز مدت، برای مسافرانی که به طور مکرر به سفر می روند یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود زیرا انتظار می رود عمر آن ها به ۱۰ تا ۲۰ سال برسد. چمدان های این برند بسیار خوب ساخته شده اند و با ضمانت مادام العمر در برابر همه نقص های ظاهری تضمین می شوند.

از بین تمام برندهای سطح بالا ( ریمووا ( RIMOWA )، هارتمن ( hartmann )، تومی ( TUMI ) ) بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) به دلیل ضمانت مادام العمر، کیفیت ساخت سفت و سخت و نقدهای های استثنایی مشتریان، بهترین انتخاب است.

۲. چستر ( Chester ) 91 امتیاز

چستر ( Chester ) 91 امتیاز

چستر ( Chester ) یک برند جدید و با محبوبیت کم است که باعث می شود چمدان های مرغوب و با کیفیتی با قیمت متوسط تولید شوند. اگرچه قیمت محصولات این برند از سطح بالاتری برخوردار است، اما در دسته متوسط، آن ها بهترین انتخاب برای چمدان های سخت ( Hard ) هستند.

ما  چندین آزمایش دوام و استحکام بر روی چمدان های این برند انجام دادیم  که نشان داد آن ها بسیار خوب ساخته شده اند. علاوه بر این مورد، چمدان های چستر ( Chester ) با ضمانت ۱۰ ساله به بازار عرضه می شوند و همچنین نظرات مثبت و فوق العاده ای از مردم دریافت کرده اند.

۳. تراول پرو ( Travelpro ) 90 امتیاز

تراول پرو ( Travelpro ) 90 امتیاز

 در بین تمام برندهای چمدان در دسته متوسط، تراول پرو ( Travelpro ) با ۹۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. اگر به دنبال یک چمدان پارچه ای از دسته متوسط هستید، تراول پرو ( Travelpro ) بهترین انتخاب خواهد بود. ما در چند سفر یکی از مدل های ارزان قیمت این برند با قیمت ۱۰۰ دلار را آزمایش کردیم که عملکرد بسیار خوبی داشت.

کیفیت در سفر، نظرات مشتریان و شرایط گارانتی چمدان های تراول پرو ( Travelpro ) با برندهایی قابل مقایسه است که قیمتشان دو برابر این است. چمدان های این برند بخصوص برای خدمه پرواز، مسافران تجاری و مسافرانی که به طور مکرر سفر می کنند بسیار مفید خواهند بود زیرا به راحتی یک دهه دوام خواهند آورد.

۴. تومی ( TUMI ) 88 امتیاز

تومی ( TUMI ) 88 امتیاز

تومی ( TUMI ) یک برند چمدان با کیفیت بالا است که بر روی سفرهای تجاری و افراد ثروتمند متمرکز است. آن ها یکی از گران ترین مارک های موجود در خارج از کشور هستند و ما معتقدیم که این برند کمی گران قیمت است. حدود ۱۰۰ دلار تا ۲۰۰ دلار فقط برای یک سایز باید پرداخت شود.

چمدان های تومی ( TUMI ) فوق العاده بادوام و زیبا هستند و همین طور از لحاظ ویژگی های اضافی مقام اول را به خود اختصاص می دهند. اما متأسفانه برخلاف برند بریگز اند رایلی ( Briggs & Riley ) با قیمتی مشابه، تومی ( TUMI ) تضمینی برای گارانتی مادام العمر ارائه نمی دهد. به همین دلیل است که این برند مقام اول را کسب نمی کند.

۵. سامسونایت ( Samsonite ) 85 امتیاز

سامسونایت ( Samsonite ) 85 امتیاز

اگرچه  سامسونایت ( Samsonite ) به اندازه تراول پرو ( Travelpro ) دوام ندارد، اما با این وجود چمدان های این برند کاملاً محکم ساخته شده اند. گارانتی آن ها یکی از بهترین موارد موجود در خارج از کشور است و تقریباً در همه جا نمایندگی و مراکز تعمیر دارند. اگر به دنبال یک چمدان خوب، چند منظوره و تا حدودی ارزان برای سفرهای مکرر یا  تفریحی هستید،  سامسونایت ( Samsonite ) یک انتخاب مناسب است.

آن ها تسلط آشکاری در بازار دارند و می توانند با دوام و ویژگی هایی که دارند، نکات منفی خود را از بین ببرند. اگر نمی دانستید،  سامسونایت ( Samsonite ) محبوب ترین برند چمدان در بازار است.

۶. دلسی ( DELSEY ) 83 امتیاز

دلسی ( DELSEY ) 83 امتیاز

کیفیت، نظرات مشتریان و ویژگی های دلسی ( DELSEY ) بسیار شبیه به سامسونیت است. تفاوت اصلی در این است که دلسی ( DELSEY ) ظاهری بهتر دارد و گزینه های بیشتری برای انتخاب نسبت به سامسونایت ( Samsonite ) یا تراول پرو ( Travelpro ) ارائه می دهد. با این حال، به دلیل شرایط ضمانت محدودتر و گاهی اوقات قیمت های غیرقابل توجیه، آن ها در بین همه برندهای  متوسط مقام چهارم را به خود اختصاص می دهند.

محصولات دلسی ( DELSEY ) یک انتخاب مناسب برای مسافرت های مکرر و اوقات فراغت است زیرا آن ها خیلی گران نیستند، بسیار خوب ساخته شده اند و  تقریباً با ضمانت نامه خوبی از آن ها حمایت می شود.

۷. تراولرز چویس ( Traveler’s Choice ) 82 امتیاز

تراولرز چویس ( Traveler’s Choice )

تراولرز چویس ( Traveler’s Choice ) به اندازه سامسونایت ( Samsonite )، تراول پرو ( Travelpro ) یا دلسی ( DELSEY ) محبوب نیست، اما برند کوچکی نیستند. آن ها چمدان های سطح بالایی را با قیمت مناسب تولید می کنند. اگرچه ما این برند را در طبقه متوسط قرار دادیم، ولی آن ها در جایی بین طبقه متوسط و طبقه پایین قرار دارند، زیرا چمدان های این برند به طور باورنکردنی ارزان هستند.

تراولرز چویس ( Traveler’s Choice ) طیف گسترده ای از چمدان های ارزان قیمت، خوب و زیبا را ارائه می دهد که دارای بسیاری از ویژگی های مفید هستند. علاوه بر این، ضمانت نامه آن ها نیز بسیار معتبر است. چمدان های این برند یک انتخاب مناسب برای سفرهای تفریحی و مسافرت های تجاری می باشند.

۸. ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills ) 82 امتیاز

ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills )

 ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills ) یکی دیگر از تولید کنندگان چمدان از ایالات متحده آمریکا است. چمدان های آن ها بسیار خوب ساخته شده اند، از ویژگی های بسته بندی هوشمند برخوردار هستند و تا حدودی مقرون به صرفه هستند. با این حال، در بررسی ها، کیفیت و ضمانت، آن ها کمی در پشت سر سامسونایت ( Samsonite )، دلسی ( DELSEY )، چستر ( Chester ) و تراول پرو ( Travelpro ) قرار دارند.

 ریکاردو بورلی هیلز ( Ricardo Beverly Hills ) هنوز هم یک انتخاب مناسب برای سفرهای مکرر یا  تفریحی  هستند. به خصوص برخی از مدل های ارزان تر این برند مانند ویستا که قیمت بسیار خوبی نیز دارد.

۹. کول لایف ( Coolife ) 76 امتیاز

کول لایف ( Coolife ) 76 امتیاز

کول لایف ( Coolife ) یک برند چمدان مقرون به صرفه است که فروش آن اخیراً در آمازون رواج پیداکرده است. اگرچه گارانتی آن ها بسیار بی فایده است ولی چمدان هایشان  به اندازه کافی بادوام هستند. این چمدان ها دارای ویژگی های مفید، نظرات بسیار خوب و واقعاً مقرون به صرفه هستند.

اگر به دنبال چمدانی هستید که مقرون به صرفه باشد، کول لایف ( Coolife ) حتی با وجود ضعف در ضمانت نامه، بهترین انتخاب است. چمدان های تک سایز و همچنین مجموعه ست های این برند بسیار ارزان قیمت خواهند بود. البته ما توصیه نمی کنیم از آن ها برای مسافرت های مکرر استفاده کنید، زیرا از مواد ارزان قیمت ساخته شده اند.

۱۰. آمریکن توریستر ( American Tourister ) 74 امتیاز

آمریکن توریستر ( American Tourister ) 74 امتیاز

در رنج قیمت های مقرون به صرفه، آمریکن توریستر ( American Tourister ) یکی از بهترین انتخاب ها است. گارانتی آن ها تقریباً با سامسونایت ( Samsonite ) یکسان است ( زیرا متعلق به سامسونایت ( Samsonite ) هستند). کیفیت و نظرات برای محصولات این برند کاملاً مثبت است و مقرون به صرفه هستند.

ما چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) را برای مسافرت های متعدد توصیه نمی کنیم. ولی برای افرادی که کمتر از پنج بار در سال سفر می کنند عالی هستند و حداقل سه تا ده سال دوام می آورند.

۱۱. چمدان ایت ( It Luggage ) 71 امتیاز

چمدان ایت ( It Luggage ) 71 امتیاز

چمدان ایت ( It Luggage ) در کلاس مقرون به صرفه جایگاه سوم را می گیرد، اما ما فکر می کنیم که آن ها بهترین انتخاب برای چمدان های سبک وزن هستند. وزن چمدان های این برند از ۱.۷ کیلوگرم شروع می شود و نمی توان در دیگر برندها چمدانی که وزن آن زیر ۲.۲ کیلوگرم باشد را برای حمل و نقل پیدا کرد.

اگرچه محصولات چمدان ایت ( It Luggage ) بسیار با دوام نیستند و گارانتی آن ها بهترین گارانتی نیست، اما با قیمت مناسبی به بازار عرضه می شوند. آن ها گروه بزرگی از مشتریان وفادار دارند که بیش از یک دهه در کنارشان مانده اند. مشتریان دائمی آن ها می دانند که باید هر چند سال یک بار، یک چمدان جدید تهیه کنند.

۱۲. سوئیس گیر ( SWISS GEAR ) 70 امتیاز

سوئیس گیر ( SWISS GEAR ) 70 امتیاز

سوئیس گیر ( SWISS GEAR )  یک نام تجاری مقرون به صرفه سوئیسی است. آن ها بیشتر با ساخت کوله پشتی های مسافرتی پایدار شناخته می شوند که در دنیای کوله پشتی بسیار محبوب هستند. با این حال، چمدان های این برند به اندازه کوله پشتی هایشان دوام ندارند.

در مقایسه با  آمریکن توریستر ( American Tourister ) ، چمدان های سوئیس گیر ( SWISS GEAR ) از نظر دوام یکسان اما کمی گران تر هستند و شرایط ضمانت بدتری دارند، به همین دلیل این برند در بین برندهای های چمدان مقرون به صرفه رتبه پنجم را بدست می آورد.

۱۳. مراکس ( Merax ) 70 امتیاز

مراکس ( Merax ) 70 امتیاز

در اصل ، مراکس ( Merax ) چمدان های بسیار مشابه ای با برند کول لایف ( Coolife ) ارائه می دهد، اما دوام  و ویژگی های کمتری دارند. ضمانت آن ها بسیار بی فایده است، اما این مهم نیست زیرا قیمت بسیار پایینی دارند. می توانید مجموعه ای از چمدان های این برند را با قیمت زیر ۱۰۰ دلار خریداری نمایید. در مقایسه با برند کول لایف ( Coolife )، شما می توانید چمدان های مشابه را با ۱۰ تا ۳۰ دلار کمتر دریافت کنید.

محصولات مراکس ( Merax ) بسیار مورد بررسی و نقد قرار گرفته اند. کیفیت آن ها برای اکثر افرادی که سالانه ۱ تا ۵ بار سفر می کنند، کافی خواهد بود. ولی ما چمدان های این برند را برای مسافرت های مکرر توصیه نمی کنیم.

۱۴. لوکاس ( Lucas ) 68 امتیاز

لوکاس ( Lucas ) 68 امتیاز

لوکاس ( Lucas ) یکی دیگر از مارک های ارزان قیمت چمدان و محبوب در آمازون است. چمدان های این برند به دلیل قیمت مناسب و سبک بودن بسیار مشهور هستند. اما ضمانت نامه آن ها بسیار بی معنی است  و دوامشان برای سفرهای مکرر کافی نیست.

از آنجا که لوکاس ( Lucas ) به اندازه برند کول لایف ( Coolife ) یا آمریکن توریستر ( American Tourister ) نظرات خوبی دریافت نکرده است و به دلیل اینکه چمدان های بسیار ساده و با قیمت کمی بالاتر ارائه می دهد، در بین همه برندهای چمدان مقرون به صرفه جایگاه ششم را می گیرند.

۱۵. میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) 68 امتیاز

میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) 68 امتیاز

میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) یک برند چمدان کمتر شناخته شده ایتالیایی است. آن ها به دلیل ظاهر هنری و پر جنب و جوش مشهور هستند. در واقع در مقیاس رتبه بندی ما، آن ها در رده طراحی  مقام اول را کسب می کنند.

با این حال ما معتقدیم که محصولات میا تورو ایتالیا ( Mia Toro ITALY ) تا حدودی گران قیمت هستند. آن ها خود را به عنوان یک برند لوکس ایتالیایی معرفی می کنند، اما  محصولات آن ها فاقد دوام و ضمانتی است که شما از سایر مارک های طبقه متوسط دریافت می کنید. ما می گوییم که این برند نسبت به دیگر برندهای چمدان ارزان قیمت، با قیمت بالاتر کیفیت مشابه ای را ارائه می دهند.

۱۶. راکلند ( Rockland ) 63 امتیاز

راکلند ( Rockland ) 63 امتیاز

راکلند ( Rockland ) محبوب ترین برند ارزان قیمت چمدان در فروشگاه های خرده فروشی آنلاین است. آن ها چمدان های رنگارنگ و سرگرم کننده ای را با قیمت های بسیار مناسب تولید می کنند (یک چمدان تک سایز با قیمت ۳۰ تا ۱۰۰ دلار یا یک ست چمدان با قیمت ۵۰ تا ۱۲۰ دلار در دسترس است.)

انتظار نداشته باشید که این چمدان ها مدت طولانی ای را دوام بیاورند. آن ها به عنوان یک جایگزین کوتاه مدت ارزان قیمت عالی هستند، اما قابلیت اطمینان و ضمانت آن ها خیره کننده نیست. در رنج قیمت مقرون به صرفه ، ما فکر می کنیم که محصولات کول لایف ( Coolife )، آمریکن توریستر ( American Tourister )،  چمدان ایت ( It Luggage ) یا مراکس ( Merax ) گزینه های بهتری هستند.

سایر مطالب چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟ » نحوه خرید یک چمدان » نحوه تهیه کوله پشتی برای کمپینگ » چگونه برای یک سفر کمپینگی آماده شویم؟ » نحوه حمل یک کوله پشتی سنگین » چگونه کوله پشتی خود را برای سفر آماده کنیم؟ » نحوه سازماندهی یک کیف پول » تمیز کردن کیف پول چرم » چگونه کیف پول خود را مرتب کنیم؟ » آموزش تهیه چک لیست برای بستن چمدان » چگونه چمدان گمشده را پیدا کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ردیابی کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ایمن نگه داریم » نحوه تنظیم مجدد قفل چمدان » انتخاب چمدان مناسب برای سفر » سؤالات متداول در مورد انواع مختلف کوله پشتی » مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟ » بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟ » مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید » چمدان سخت (Hardside) در مقابل چمدان نرم (Softside) کدام یک بهتر است؟ » راهنمایی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ » میلیون ها زائر شیعه برای مراسم اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند » بررسی و رتبه بندی برند دلسی پاریس » بادوام ترین برندهای چمدان » محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟ » انتخاب کوله پشتی مدرسه » نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه » خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت » بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر » آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ » خرید کوله پشتی برای پیاده روی و کمپینگ » جا کلیدی ( Key Case ) » ساک مسافرتی ( Duffel Bag ) » اسلینگ بگ ( Sling Bag ) » کیف لباس ( Garment bag ) » مسنجر بگ ( Messenger Bag ) » کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ » کیف توالت ( Toiletry Bag ) » نرخ عوارض خروج از کشور » پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت اینترنتی » استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت » ShelfPack در عرض چند ثانیه از یک چمدان به قفسه لباس تبدیل می‌شود » ۱۱ انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند » اطلاعات جالب درباره چمدان، کیف شانه ای و کوله پشتی » نگاهی به انواع مختلف چرم » چمدان نرم ( Soft ) یا چمدان سخت ( Hard ) » هنگام گم کردن چمدان در فرودگاه چه باید کرد؟ » با ۲۰ مورد از بهترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید » شرایط دریافت ارز مسافرتی » کریستیانو رونالدو سفیر آمریکن توریستر » قفل TSA چیست؟ » چمدان HYPERGLIDE دلسی » راهنمایی درباره سایز چمدان ها »
پست قبلی انتخاب کوله پشتی مدرسه
پست بعدی محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟

دیدگاهتان را بنویسید