امتیاز این مطلب
  • 4.00 / 5 5
(1 vote)

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

هنگام خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت باید یک سری از موارد را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. در این جا ما تعدادی از موارد اساسی که شما هنگام خرید کوله پشتی باید در نظر بگیرید را عنوان می کنیم.

راحتی در طول روز را در نظر بگیرید

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

به دنبال کوله پشتی هایی باشید که اندازه مناسبی برای نیازهای روزانه شما دارند. استفاده از کوله پشتی خیلی بزرگ باعث می شود که بیش از اندازه آن را پر کنید. به این فکر کنید که چند کتاب یا دفتر برای حمل نیاز دارید.

  • سعی نکنید بیش از ۱۵٪ از وزن بدن خود را تحمل کنید.

  • در صورت داشتن بارهای سنگین، کوله پشتی های چرخ دار می توانند یک جایگزین عالی باشند.

اندازه مناسب را پبدا کنید

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

کوله پشتی ها را امتحان کنید آن ها باید دقیقاً بر روی شانه های شما قرار بگیرند و شانه ها را پر کنند. کوله پشتی های دو بند بهتر از تک بند هستند زیرا وزن در آن ها بهتر توزیع می شود. کوله پشتی خود را اگر بصورت آنلاین نمی خرید، آن را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که قسمت پایین کوله باید روی منحنی کمر شما قرار بگیرد.

کیفیت را در نظر داشت باشید

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

هنگام خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت نخ های آویزان و دوخت بی دقت می توانند بی کیفیتی را نشان دهند. کوله پشتی به خوبی می تواند سال ها مورد استفاده قرار بگیرد. اگر می خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری شما دوام بالایی دارد، جنس هر قسمت از کوله پشتی را بررسی کنید.

در مورد ویژگی های اضافی فکر کنید

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

 کوله پشتی ها در همه مدلی تولید و عرضه می شوند و ویژگی های اضافی می توانند هم مفید و هم غیر ضروری باشند. اگر وسایل کوچک زیادی مانند مداد، کلید یا میان وعده را حمل می کنید، ممکن است بخواهید جیب های اضافی را به راحتی در دسترس داشته باشید. برخی از کوله ها دارای محفظه هایی برای تبلت و لپ تاپ هستند. اگر به این محفظه های اضافی نیازی ندارید، کوله پشتی جمع و جور تری را انتخاب کنید.

استایل مناسب را انتخاب کنید

خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

به این فکر کنید که کوله پشتی جدید خود را برای کجا و چه کاری می خواهید بخرید. اگر می خواهید به دانشگاه بروید، ممکن است کوله ای را بخواهید که بتواند کتاب های سنگین و حجیم را حمل کند، اما استایل خاص دانشگاه را نیز نشان دهد. اگر در داخل شهر جا به جا می شوید، یک سبک مدرن را در نظر بگیرید. این کوله ها معمولاً دارای جیب های پنهان هستند که خیلی حجیم به نظر نمی رسند.

سایر مطالب چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟ » نحوه خرید یک چمدان » نحوه تهیه کوله پشتی برای کمپینگ » چگونه برای یک سفر کمپینگی آماده شویم؟ » نحوه حمل یک کوله پشتی سنگین » چگونه کوله پشتی خود را برای سفر آماده کنیم؟ » نحوه سازماندهی یک کیف پول » تمیز کردن کیف پول چرم » چگونه کیف پول خود را مرتب کنیم؟ » آموزش تهیه چک لیست برای بستن چمدان » چگونه چمدان گمشده را پیدا کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ردیابی کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ایمن نگه داریم » نحوه تنظیم مجدد قفل چمدان » انتخاب چمدان مناسب برای سفر » سؤالات متداول در مورد انواع مختلف کوله پشتی » مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟ » بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟ » مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید » چمدان سخت (Hardside) در مقابل چمدان نرم (Softside) کدام یک بهتر است؟ » راهنمایی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ » میلیون ها زائر شیعه برای مراسم اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند » بررسی و رتبه بندی برند دلسی پاریس » بادوام ترین برندهای چمدان » محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟ » مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹ » انتخاب کوله پشتی مدرسه » نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه » بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر » آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ » خرید کوله پشتی برای پیاده روی و کمپینگ » جا کلیدی ( Key Case ) » ساک مسافرتی ( Duffel Bag ) » اسلینگ بگ ( Sling Bag ) » کیف لباس ( Garment bag ) » مسنجر بگ ( Messenger Bag ) » کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ » کیف توالت ( Toiletry Bag ) » نرخ عوارض خروج از کشور » پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت اینترنتی » استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت » ShelfPack در عرض چند ثانیه از یک چمدان به قفسه لباس تبدیل می‌شود » ۱۱ انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند » اطلاعات جالب درباره چمدان، کیف شانه ای و کوله پشتی » نگاهی به انواع مختلف چرم » چمدان نرم ( Soft ) یا چمدان سخت ( Hard ) » هنگام گم کردن چمدان در فرودگاه چه باید کرد؟ » با ۲۰ مورد از بهترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید » شرایط دریافت ارز مسافرتی » کریستیانو رونالدو سفیر آمریکن توریستر » قفل TSA چیست؟ » چمدان HYPERGLIDE دلسی » راهنمایی درباره سایز چمدان ها »
پست قبلی بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر
پست بعدی نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید