امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟

ما در اولین سفرهایمان از هیچ ابزاری برای بسته بندی لوازم خود استفاده نمی کردیم. اما اخیراً، استفاده از مکعب های بسته بندی و کیسه های فشرده سازی را شروع کرده ایم و اکنون متأسفیم که چرا زودتر آن ها را امتحان نکرده بودیم. حقیقت این است که بسته بندی با استفاده از مکعب ها آنقدری که فکر می کنید فضای اضافی در اختیار شما قرار نمی دهد، اما آنچه به دست می آورید بسته بندی سازمان یافته تر و آسان تر لوازم و اقلام بدون فشرده شدن و تاشو شدن می باشد.

به هر حال، تصمیم گرفتیم لیستی از مشخصات بهترین مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) را برای حمل و استفاده برای چمدان ها، جمع آوری کنیم.

در هنگام خرید مکعب های بسته بندی دنبال چه باید باشیم ؟

بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟
  • آیا آن ها هنگام بسته شدن شکل خود را حفظ می کنند ؟ به عنوان مثال، برخی از مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) دارای یک فنر در دور خود هستند، یا یک قاب مخصوص برای آن ها طراحی شده است که در هنگام بسته شدن تبدیل به یک توپ گرد نمی شوند. شما می خواهید که مکعب هایتان به شکل مربع یا مستطیل باقی بمانند، این یعنی فضای کمتری را هنگام بسته بندی چمدان خود هدر می دهید.

  • آیا قابل شست و شو هستند ؟ اکثر آن ها نیستند با این حال، برخی می گویند که مکعب ها را می توان در داخل ماشین لباس شویی انداخت و آن ها را شست. در صورت امکان، اگر آن ها را کمتر مورد شست و شو قرار دهید برای دوام و ماندگاریشان بهتر است.

  • چند مکعب گنجانده شده است ؟ اگر به مدت یک یا سه هفته سفر می کنید، بسته به میزان اینکه چه مقدار از اقلام را می خواهید بسته بندی کنید و لوازم شما چه مقدار است، معمولاً سه تا شش مکعب کافی است. برای سفرهای طولانی تر  چهار مکعب کاملاً مناسب است.

  • در صورت خرید برای خانواده یا زوج، آیا به راحتی از نظر رنگ از هم جدا می شوند ؟ هنگام استفاده از مکعب های بسته بندی ( Compression Bags )، مکعب ها را فقط از چمدان بیرون آورده و آن ها را در کمد اتاق های هتل خود قرار می دهید. هنگام مسافرت با همسرتان، اگر رنگ مکعب ها متفاوت باشد، تشخیص این که مکعب متعلق به چه کسی است، بسیار ساده تر می باشد. برای خانواده هایی با جمعیت بیشتر تفاوت رنگ ها امری ضروری است.

  • آیا یک کیف لباس های کثیف گنجانده شده است؟ کیف شست و شو ( کیف لباس های کثیف ) یک ویژگی عالی برای زمانی است که شما نمی خواهید لباس های کثیفتان در کنار لباس های تمیز قرار گیرد. قبل از استفاده از مکعب های بسته بندی ( Compression Bags )، ما فقط از یک کیسه پلاستیکی معمولی استفاده می کردیم. استفاده از کیف شست و شو ( laundry bag ) قطعاً گامی به سوی مسافرتی هوشمند است.

  • وزن آن ها چه مقدار هست ؟ وزن، هنگامی که می خواهید به فرودگاه یا گمرک بروید مسئله بسیار مهمی است. شما نمی خواهید با استفاده از مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) وزنی به بار و چمدانتان اضافه کنید. اگرچه اکثر آن ها بسیار سبک هستند، اما گزینه های فوق العاده سبک تری نیز وجود دارند.

مکعب های بسته بندی در مقابل کیسه های فشرده سازی

بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟

اگر تازه از ابزار بسته بندی استفاده می کنید، مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) و کیسه های فشرده سازی ( Compression Bags ) یکسان نیستند. هنگام بسته بندی با استفاده از مکعب های بسته بندی شما با مکعب های مربعی یا مستطیلی یکسان و یک شکلی روبرو می شوید که ظاهری متناسب باهم دارند.

ایده کیسه های فشرده سازی ( Compression Bags ) این است که تمام لباس های خود را داخل آن ها قرار دهید و با بستن یک زیپ مخصوص فضای بیشتری را ذخیره کنید، در این حالت همه چیز  به هم فشرده می شود و باعث می شود کیسه شکل بیضی شکل به خود بگیرد.

کدام یک بهتر است؟

ما ترجیح می دهیم برای بسته بندی اقلام درون چمدان از مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) و برای کوله پشتی از کیسه های فشرده سازی ( Compression Bags ) استفاده کنیم. دلیل این امر آن است که مکعب های بسته بندی مناسب برای قرار گرفتن در کوله پشتی نیستند و ممکن است حالت ضمختی به کوله پشتی بدهند و گوشه های تیز مکعب ها از کوله پشتی بیرون بزند. از طرف دیگر، کیسه های فشرده سازی ( Compression Bags ) برای کوله پشتی ها مناسب هستند، زیرا گوشه های تیز وجود ندارد و با استفاده از آن ها فضای بیشتری را نیز ذخیره می کنید، که این امر برای پیاده روی و کمپینگ بسیار مهم است.

۱. بهترین به طور کلی : مکعب های بسته بندی Shacke Pak، ست ۴ تکه + کیسه لباس های شسته شده

مکعب های بسته بندی Shacke Pak

برای یک مسافرت معمولی​، ۴ تکه تولید شده توسط برند Shacke Pak بهترین گزینه است. آن ها نظراتی با میانگین امتیاز تقریباً عالی در آمازون دارند، بنابراین شما با خرید این مجموعه اشتباه نمی کنید.

اول از همه، این مجموعه به مقدار کامل کیف های مورد نیاز برای یک مسافرت معمولی را ​​ارائه می دهد. چهار کیف با اندازه متفاوت و یک کیف شست شوی اضافی برای لباس های کثیف شما، برای یک سفر معمولی باید کاملاً مناسب باشد.

دوم، از نظر مشتریان بسیار عالی است. نه تنها آن ها بیشترین نظرها را دارند بلکه یکی از بالاترین رتبه های ستاره دار را نیز در اختیار دارند. البته گزینه های ۴ قطعه ای بسیار مشابه نیز موجود است، اما این مدل بهتر و شیک تر است.

آیا در قسمت جلوی هر مکعب بسته بندی، الگوی x را متوجه شده اید ؟ ابن الگو به حفظ فرم مربع کمک می کند و اجازه نمی دهد که مکعب شکل خود را از دست بدهد. این اتفاق به بسته بندی کمک زیادی می کند، زیرا آن ها کاملاً مربع هستند و بسته بندی آن ها بسیار آسان می شود. علاوه بر این، دوخت و زیپ استفاده شده در تولید این مجموعه از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است.

منهای این که شما باید آن ها را بعضی مواقع بشورید، با وجود این واقعیت، این مجموعه هنوز بهترین گزینه برای اکثر مردم است.

۲. بهترین قیمت : مکعب های بسته بندی Bagail، ست ۴ تکه + کیسه لباس های شسته شده

مکعب های بسته بندی Bagail

اگر نمی خواهید برای مکعب های بسته بندی ( Compression Bags ) خود هزینه کنید، این ۴ تکه تولید شده توسط برند Bagail بهترین گزینه برای شماست. در اصل ، آن ها بسیار شبیه به مجموعه مکعب های برند Shacke Pak هستند، اما قیمت آن ها کمی ارزان تر است.

با این حال، اجازه ندهید که قیمت پایین این مجموعه شما را نگران کند، زیرا این مکعب ها نظرهای کاملاً شگفت انگیزی را در آمازون دریافت کرده اند. این ست در چهار تکه ارائه می شود، با یک کیف شست و شوی اضافی برای لباس های کثیف شما.

اندازه مکعب های مجموعه برند Bagail و Shacke Pak یکسان است و هر دوی آن ها در چهار مکعب بسته بندی یکسان و یک کیسه لباس های کثیف ارائه می شوند. بنابراین چه تفاوتی میان دو مجموعه وجود دارد؟ چرا قیمت مکعب های مجموعه برند Bagail پایین تر از برند Shacke Pak است ؟

به این دلیل است که مکعب های مجموعه برند Bagail مانند برند Shacke Pak شیک و معروف نیست. همچنین، شایان ذکر است که نظرهای دریافتی مربوط به آنها تقریباً یکسان است، ولی برند Shacke Pak محبوب تر است.

در کل، مکعب های مجموعه برند Bagail بهترین گزینه مقرون به صرفه برای یک سفر معمولی ​​است، با این که از لحاظ کارکرد با مکعب های مجموعه برند Shacke Pak تقریباً یکسان است، اما کمی ارزان تر است.

۳. انتخاب به روز : مکعب های بسته بندی تیتانیوم Ebags، مجموعه ۶ تکه ای

مکعب های بسته بندی تیتانیوم Ebags

اگر پول دارید، مکعب های بسته بندی شش تکه ای Ebags Titanium همان چیزی است که باید به آن توجه کنید. هرچند که دو برابر قیمت گزینه های قبلی است، اما به نظر محصول بهتری بدست می آورید.

Ebags یک خرده فروش مشهور چمدان است که صدها محصول مختلف دارد و به ساخت لوازم جانبی مسافرتی با دوام معروف است.

اگرچه یک کیسه لباس های کثیف در این مجموعه گنجانده نشده است، اما شما دو مکعب دیگر نیز دریافت خواهید کرد که تعداد کل مکعب های بسته بندی را به شش عدد افزایش می دهید. اگر چمدانی بزرگتر دارید، باید بتوانید تقریباً همه چیز را در این مکعب ها بسته بندی کنید.

به طور کلی، به نظر می رسد این مکعب ها از پارچه ای محکم و بدون کشش و زیپ های سفت و سخت ساخته شده اند. علاوه بر این، اگر می خواهید یک محصول با کیفیت بخرید، این مجموعه با ضمانت مادام العمر ارائه می شود.

سایر مطالب چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟ » نحوه خرید یک چمدان » نحوه تهیه کوله پشتی برای کمپینگ » چگونه برای یک سفر کمپینگی آماده شویم؟ » نحوه حمل یک کوله پشتی سنگین » چگونه کوله پشتی خود را برای سفر آماده کنیم؟ » نحوه سازماندهی یک کیف پول » تمیز کردن کیف پول چرم » چگونه کیف پول خود را مرتب کنیم؟ » آموزش تهیه چک لیست برای بستن چمدان » چگونه چمدان گمشده را پیدا کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ردیابی کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ایمن نگه داریم » نحوه تنظیم مجدد قفل چمدان » انتخاب چمدان مناسب برای سفر » سؤالات متداول در مورد انواع مختلف کوله پشتی » مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟ » مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید » چمدان سخت (Hardside) در مقابل چمدان نرم (Softside) کدام یک بهتر است؟ » راهنمایی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ » میلیون ها زائر شیعه برای مراسم اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند » بررسی و رتبه بندی برند دلسی پاریس » بادوام ترین برندهای چمدان » محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟ » مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹ » انتخاب کوله پشتی مدرسه » نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه » خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت » بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر » آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ » خرید کوله پشتی برای پیاده روی و کمپینگ » جا کلیدی ( Key Case ) » ساک مسافرتی ( Duffel Bag ) » اسلینگ بگ ( Sling Bag ) » کیف لباس ( Garment bag ) » مسنجر بگ ( Messenger Bag ) » کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ » کیف توالت ( Toiletry Bag ) » نرخ عوارض خروج از کشور » پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت اینترنتی » استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت » ShelfPack در عرض چند ثانیه از یک چمدان به قفسه لباس تبدیل می‌شود » ۱۱ انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند » اطلاعات جالب درباره چمدان، کیف شانه ای و کوله پشتی » نگاهی به انواع مختلف چرم » چمدان نرم ( Soft ) یا چمدان سخت ( Hard ) » هنگام گم کردن چمدان در فرودگاه چه باید کرد؟ » با ۲۰ مورد از بهترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید » شرایط دریافت ارز مسافرتی » کریستیانو رونالدو سفیر آمریکن توریستر » قفل TSA چیست؟ » چمدان HYPERGLIDE دلسی » راهنمایی درباره سایز چمدان ها »
پست قبلی مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید
پست بعدی مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟

دیدگاهتان را بنویسید