امتیاز این مطلب
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر ( American Tourister )

به فکر خرید چمدان آمریکن توریستر ( American Tourister ) هستید؟ بسیار عالی، پس شما در جای مناسبی هستید. در مطلب بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر ( American Tourister )، ما به کیفیت ، بررسی ، ویژگی ها ، ضمانت و جنبه های دیگر این برند پر آوازه می پردازیم. همه این ها برای تعیین این است که آیا چمدان های این برند انتخاب کاملی هستند یا نه.

در مقایسه بهترین برندهای چمدان، برند آمریکن توریستر ( American Tourister ) امتیاز ۷۴ از ۱۰۰ امتیاز را کسب کرده است و در رده دهم جدول بررسی و رتبه بندی برند های چمدان قرار دارد. اگر چه ممکن است این امتیاز خیلی به نظر نرسد، اما آن ها بعد از برند کول لایف ( Coolife ) با ۷۶ امتیاز، قرار گرفته اند. در این جا می توانید ببینید که چگونه ما این ۷۴ امتیاز را تعیین کرده ایم.

بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر

نکات مثبت

قیمت های مقرون به صرفه. آمریکن توریستر ( American Tourister ) بهترین قیمت ها را برای چمدان هایی در رنج قیمت ۶۰ تا ۱۸۰ دلار ارائه می دهد و شما می توانید با ۵۰ تا ۱۰۰ دلار آن ها را در اختیار داشته باشد.

ضمانت عالی. همه می دانند که  سامسونایت ( Samsonite ) دارای ضمانت قابل اعتمادی است. اما بیشتر مردم نمی دانند که سامسونایت ( Samsonite ) صاحب برند آمریکن توریستر ( American Tourister ) است و هر دو ضمانت تقریباً یکسان هستند.

نکات منفی

کمبود امکانات. با وجود قیمت پایین، کمبود ویژگی های جدید و  هوشمند به چشم می آید. اکثر محصولات این برند دارای موارد بسیار محدود هستند و موارد اضافی مانند قفل های TSA، زیپ های بسط، شارژر USB، ظروف یا سایر ویژگی های بسته بندی هوشمند را ارائه نمی دهند.

برای مسافرانی که مدام در حال سفر هستند ساخته نشده است. اگر سالانه یک یا دو بار سفر می کنید، چمدان های برند  آمریکن توریستر ( American Tourister ) می توانند حداقل پنج تا ده سال دوام بیاورند. اما با استفاده بیشتر از آنها، طول عمر آن ها به سرعت کاهش می یابد.

نتیجه گیری

در بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر در می یابیم که به طور کلی، آمریکن توریستر ( American Tourister ) گزینه های بسیار خوبی را در محدوده قیمت مناسب ارائه می دهد. چمدان های این برند برای اکثر افراد به اندازه کافی بادوام است و با ضمانت کامل ارائه می شوند.

با این حال اگر قصد مسافرت های مکرر را دارید، توصیه نمی کنیم که از محصولات آمریکن توریستر ( American Tourister ) استفاده کنید، زیرا آنها از ماندگاری لازم در برابر سایر برند ها برخوردار نیستند. ما می گوییم که خرید چمدان های مسافرتی آمریکن توریستر ( American Tourister ) برای بچه ها و افرادی که برای تفریح سفر می کنند بسیار مناسب است.

اگر در این دسته از افراد قرار بگیرید، می توانید انتظار داشته باشید که دوام چمدان های این برند از ۵ تا ۱۰ سال به طول بی انجامد، که چندان هم بد نیست. همچنین گارانتی ایمن و قابل اعتمادی را دریافت می کنید، که برای چمدان های ارزان قیمت غیر معمول است.

بررسی کامل

حقایق کلیدی در مورد آمریکن توریستر ( American Tourister )

برند آمریکن توریستر ( American Tourister ) در سال ۱۹۳۳ میلادی در رود آیلند، در ایالات متحده آمریکا تأسیس شد. هدف این بود که آن ها چمدان های سخت و سرگرم کننده را با قیمت مناسب تولید کنند.

در سال ۱۹۹۳ میلادی، کمپانی  سامسونایت ( Samsonite ) برند آمریکن توریستر ( American Tourister ) را در اختیار گرفت. امروزه، هنوز هم این برند متعلق به سامسونایت ( Samsonite ) است و از بسیاری جهات بسیار شبیه به هم هستند. به عنوان مثال، سیاست های ضمانت نامه آن ها تقریباً یکسان است ( که این یک اتفاق خوب است، زیرا همه می دانند که ضمانت نامه سامسونایت ( Samsonite ) چقدر قابل اعتماد است.)

همچنین کمپانی سامسونایت ( Samsonite ) مارک های چمدان محبوب دیگری را نیز در اختیار دارد، از جمله : تومی ( TUMI )، های سیرا ( High Sierra )، هارتمن ( hartmann )، لی پالت ( Lipault ).

طبق آمار Statista، در سال ۲۰۱۸ میلادی، آمریکن توریستر ( American Tourister ) در مقایسه با ۱.۷۱۲ میلیارد دلار سامسونایت، ۶۶۷ میلیون دلار فروش داشته است. ما تعداد فروش دقیقی نداریم، اما تخمین می زنیم که آمریکن توریستر ( American Tourister ) دومین مارک محبوب در صنعت چمدان است، درست پس از لویی ویتون ( LOUIS VUITTON )، دلسی ( DELSEY ) و ریمووا ( RIMOWA ) ( و آنها هر سال به رشد خود ادامه می دهند. )

بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر ( American Tourister )

نظرات (۲۰/۳۰)

امتیاز نقدهای مشتریان محصولات آمریکن توریستر ( American Tourister ) در مقایسه با سایر مارک های چمدان ارزان قیمت، مانند It Luggage ،Lucas یا Rockland بسیار بهتر است. بسیاری از چمدان های این برند در محدوده ستاره ۴ تا ۴.۸ بررسی شده اند، که واقعاً خوب است. گرچه، نظرات آنها کمی کمتر از برندهای Coolife و Merax است.

ما صدها نقد در مورد محبوب ترین مدل های این برند را مطالعه کردیم و سعی کردیم هرگونه نقص و مشکل رایج را پیدا کنیم. ما دریافتیم که برخی از چمدان های سخت ( Hard ) این برند در استفاده ی واقعی بسیار انعطاف پذیر بوده و به راحتی از نظر ترک دچار مشکل می شوند. همین ایراد به چمدان های  پارچه ای آنها نیز وارد است زیرا ممکن است در نزدیکی درزها پارگی ایجاد شود.

نکته دیگری که ما متوجه آن شدیم این است که بسیاری از افراد از ابعاد نادرست شکایت می کنند. اما اگر به وب سایت این برند بروید و مشخصات دقیق مدل را بررسی کنید، می توانید ابعاد صحیح را با تعداد چرخ و دستگیره  پیدا کنید.

در حالی که برخی از مدل های این برند نقدهای بسیار خوبی دریافت می کنند، اما برخی از آنها نقدهای بد زیادی را دریافت کرده اند. به عنوان مثال، مجموعه چمدان های Curio و مجموعه چمدان های ۵ تکه نسبتاً ضعیف ارزیابی شده اند.

کیفیت (۱۴/۲۰)

برای صرفه جویی در هزینه های تولید، آمریکن توریستر ( American Tourister ) از مواد گران قیمت مانند پلی کربنات، آلومینیوم یا نایلون برای چمدان های خود استفاده نمی کند. در عوض، آن ها برای تولید چمدان ها از ترکیب ABS یا ABS / پلی کربنات و پلی استر برای چمدان های پارچه ای استفاده می کنند که هزینه ارزانتری دارند.

در حین تحقیق در بررسی ها، متداول ترین موضوعاتی که افراد تجربه می کردند را یافتیم:

  • شکاف در چمدان های کم وزن

  • پارگی در نزدیکی درزهای چمدان های پارچه ای

  • دستگیره های بالا و جانبی می شکنند

  • کاورهای چمدان به راحتی خراش بر می دارند

این مسائل خیلی رایج نبودن، اما برای کسانی که بطور مکرر یا پنج مرتبه در سال یا بیشتر از چمدان های خود استفاده می کردند، اتفاق افتاده است.

با وجود کیفیت ساخت نسبتاً ارزان، آمریکن توریستر ( American Tourister ) بسیار با دوام است. در مقایسه با گزینه های مقرون به صرفه دیگر، آن ها به یقین یکی از مطمئن ترین گزینه ها هستند. توصیه نمی کنیم از محصولات این برند برای مسافرت های تجاری و استفاده های مکرر استفاده کنید، اما آن ها به اندازه کافی برای اوقات فراغت قابل اعتماد خواهند بود. اگر یک یا دو بار در سال از چمدان های این برند استفاده می کنید، ممکن است ماندگاری آن ها یک دهه طول بکشد.

ویژگی ها (۱۰/۱۵)

امتیاز ویژگی های برند آمریکن توریستر ( American Tourister ) خیلی زیاد نیست، اما شما مهمترین ویژگی ها را در محصولات این برند پیدا می کنید.

چرخ های روان
نیاز به چرخ های ۳۶۰ درجه در اکثر چمدان های امروزی احساس می شود، چرخ های روان برای هر چمدانی ضروری است. اگر قبلاً آن ها را امتحان نکرده اید، دفعه بعد که وارد یک فروشگاه چمدان می شوید، سعی کنید چمدان را کمی بچرخانید. شما در مقایسه با چرخ های اسکیت معمولی احساس خواهید کرد که چقدر راحت تر می چرخد.

تقریباً در همه محصولات آمریکن توریستر ( American Tourister ) چرخ هایی با قابلیت حرکت روان را پیدا خواهید کرد، که این خوب است.

زیپ های افزایش حجم
اگرچه همه چمدان های این برند مجهز به زیپ افزایش حجم نیستند، اما برخی از آن ها این ویژگی را شامل می شوند که خوب است.

در اصل، زیپ های افزایش حجم به شما امکان می دهند تا چمدان را برای یک حجم اضافی ۲۰ تا ۲۵٪ گسترش دهید.

قفل ترکیبی تصویب شده توسط TSA
قفل های تأیید شده TSA را فقط در چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) پیدا خواهید کرد. اگرچه برخی از چمدان های پارچه ای از مارک های دیگر ممکن است دارای قفل TSA باشند.

ویژگی های اصلی بسته بندی
اگر به دنبال چمدانی  با امکان  بسته بندی هوشمند هستید، چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) مورد علاقه شما نخواهند بود.

در اصل، تمام آنچه شما در محفظه اصلی می بینید  تسمه های فشرده سازی و یک جیب فشرده برای اقلام کوچکتر است و هیچ محفظه خاصی (برای کفش ، ردیاب چمدان)، محفظه آویز، کیسه های مایع در آن ها پیدا نمی کنید.

هیچ چیز فانتزی نیست، اما کارتان  را انجام می دهد.

طراحی (۱۱/۱۵)

 آمریکن توریستر ( American Tourister ) گفته است که آن ها به ساخت چمدانی که شیک ، خوش ساخت و سرگرم کننده است افتخار می کنند. ما با هر سه نکته به خصوص قسمت سرگرم کننده موافق هستیم.

آمریکن توریستر ( American Tourister ) چمدان های بسیار زیبایی را برای بچه ها با طرح های میکی ماوس، جنگ ستارگان، اسپایدرمن و انتقامجویان ارائه می دهد. آنها واقعاً نظرات خوبی از والدین دریافت کرده اند و قیمت زیادی هم ندارند، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم آن ها را امتحان کنید.

به غیر از چمدان برای کودکان، این برند چمدان هایی با ظاهری زیبا نیز دارد. به عنوان مثال، چمدان Moonlight با رنگ رزگلد، یا چمدان اسپینر Curio مشکی. همچنین شما عاشق چمدان پارچه ای Belle Voyage با چاپ شن و ماسه می شوید.

با این حال، مدل های ارزان قیمت این برند بسیار کلی به نظر می رسند و هیچگونه خلاقیتی را در آن ها نمی بینید. به همین دلیل ما به طراحی این برند در بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر امتیاز ۱۱ از ۱۵ امتیاز را داده ایم.

گارانتی (۹/۱۰)

همه می دانند که ضمانت برند  سامسونایت ( Samsonite ) چقدر قابل اعتماد است. اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که آمریکن توریستر ( American Tourister ) شرایط ضمانت تقریباً یکسانی با  سامسونایت ( Samsonite ) را ارائه می دهد، زیرا متعلق به آن ها است.

ضمانت نامه آمریکن توریستر ( American Tourister ) را می توان به سه گروه تقسیم کرد:

  • ضمانت جهانی محدود؛

  • ضمانت ۱۰ ساله محدود؛

  • ضمانت ۳ ساله محدود.

کلیه شرایط گارانتی یکسان است، بجز طول عمر گارانتی که ده سال یا سه سال است.

این ضمانت نامه ها شامل سایش طبیعی و پارگی، استفاده نادرست یا آسیب دیدگی در هواپیما نمی شود. به عنوان مثال، اگر چمدان شما با چرخ های شکسته از بار هواپیما بر روی غلتک گردون چمدان ها قرار بگیرد، شامل گارانتی نخواهد شد، زیرا به عنوان آسیب در هواپیما شناخته می شود.

نکته. اگر چمدان های شما در هواپیما و فرودگاه، توسط کارکنان هواپیمایی شکسته شد، قبل از ترک فرودگاه، سریعاً ادعای خود را مطرح کنید. شرکت های هواپیمایی مسئول چمدان های شکسته شما هستند. بعضی اوقات آن ها شکستن چرخ ها و دسته ها راقبول نمی کنند، اما هر خط هواپیمایی خط مشی متفاوت دارد.

اگر برای تعمیر با کارت گارانتی نیاز به حمل چمدان خود دارید، دو گزینه پیش روی دارید:

۱- چمدان را خودتان حمل کنید.
۲- چمدان خود را به نزدیکترین نمایندگی  آمریکن توریستر ( American Tourister ) ببرید و بگذارید این کیف را با قیمت ۱۰ تا ۱۵ دلار برای شما ارسال کنند.
گزینه دوم مفید است، زیرا هزینه ۱۰ تا ۱۵ دلار خیلی زیاد نیست و فروشگاه های آمریکن توریستر ( American Tourister ) / فروشگاه های  سامسونایت ( Samsonite ) در اکثر شهرهای بزرگ دنیا نمایندگی های بسیاری دارند.

علاوه بر این ، اگر گارانتی مشکلی که برای چمدان ایجاد شده است را پوشش نمی دهد، می توانید با تماس با پشتیبانی مشتریان، قطعات تعمیری را جداگانه خریداری نمایید. اغلب، این ارزان ترین راه حل است.

قیمت (۱۰/۱۰)

 به طور کلی، چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister ) با قیمت نسبتاً مناسبی روبرو هستند. اگرچه آن ها کمی گران تر از برندهای راکلند ( Rockland ) و مراکس ( Merax ) هستند، اما هنوز ارزان تر از برندهای   سامسونایت ( Samsonite )،  تراول پرو ( Travelpro ) یا دلسی ( DELSEY ) هستند.

اگر به دنبال یک چمدان تک سایز با جنس نرم ( Soft ) و سخت ( Hard ) هستید، انتظار دارید حدود ۶۰ تا ۱۰۰ دلار بپردازید. اما برای برند  سامسونایت ( Samsonite ) حدود ۱۰۰ تا ۱۸۰ دلار هزینه خواهید کرد.

مجموعه چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister )  ارزان تر است و در کل قیمت خوبی دارند. برای یک مجموعه چمدان ۳ تایی، می توانید در حدود ۵۰ دلار  تا ۱۸۰ دلار بپردازید.

با توجه به دوام و ضمانت چمدان های آمریکن توریستر ( American Tourister )، ما قیمت آن ها را در بررسی و رتبه بندی برند آمریکن توریستر از ۱۰ امتیاز ۱۰ داده ایم.

سایر مطالب چگونه چمدان خود را آسانتر پیدا کنیم؟ » نحوه خرید یک چمدان » نحوه تهیه کوله پشتی برای کمپینگ » چگونه برای یک سفر کمپینگی آماده شویم؟ » نحوه حمل یک کوله پشتی سنگین » چگونه کوله پشتی خود را برای سفر آماده کنیم؟ » نحوه سازماندهی یک کیف پول » تمیز کردن کیف پول چرم » چگونه کیف پول خود را مرتب کنیم؟ » آموزش تهیه چک لیست برای بستن چمدان » چگونه چمدان گمشده را پیدا کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ردیابی کنیم؟ » چگونه چمدان خود را ایمن نگه داریم » نحوه تنظیم مجدد قفل چمدان » انتخاب چمدان مناسب برای سفر » سؤالات متداول در مورد انواع مختلف کوله پشتی » مقایسه انواع مختلف کوله پشتی : کدام یک برای شما مناسب است؟ » بهترین مکعب های بسته بندی برای حمل کدامند ؟ » مواردی که هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید » چمدان سخت (Hardside) در مقابل چمدان نرم (Softside) کدام یک بهتر است؟ » راهنمایی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ » میلیون ها زائر شیعه برای مراسم اربعین به سمت کربلا حرکت می کنند » بررسی و رتبه بندی برند دلسی پاریس » بادوام ترین برندهای چمدان » محبوب ترین و بدترین برندهای چمدان کدامند؟ » مقایسه بهترین برندهای چمدان در سال ۲۰۱۹ » انتخاب کوله پشتی مدرسه » نحوه انتخاب کوله پشتی برای مدرسه » خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت » آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ » خرید کوله پشتی برای پیاده روی و کمپینگ » جا کلیدی ( Key Case ) » ساک مسافرتی ( Duffel Bag ) » اسلینگ بگ ( Sling Bag ) » کیف لباس ( Garment bag ) » مسنجر بگ ( Messenger Bag ) » کیف کمری معروف به فانی پک یا بوم بگ » کیف توالت ( Toiletry Bag ) » نرخ عوارض خروج از کشور » پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت اینترنتی » استعلام ممنوع الخروجی از طریق اینترنت » ShelfPack در عرض چند ثانیه از یک چمدان به قفسه لباس تبدیل می‌شود » ۱۱ انتخاب هوشمند که تجربه شما از سفر را متحول می‌کند » اطلاعات جالب درباره چمدان، کیف شانه ای و کوله پشتی » نگاهی به انواع مختلف چرم » چمدان نرم ( Soft ) یا چمدان سخت ( Hard ) » هنگام گم کردن چمدان در فرودگاه چه باید کرد؟ » با ۲۰ مورد از بهترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید » شرایط دریافت ارز مسافرتی » کریستیانو رونالدو سفیر آمریکن توریستر » قفل TSA چیست؟ » چمدان HYPERGLIDE دلسی » راهنمایی درباره سایز چمدان ها »
پست قبلی آماده سازی کوله پشتی برای پیاده روی یا کمپینگ
پست بعدی خرید کوله پشتی برای مدرسه یا مسافرت

دیدگاهتان را بنویسید